International Week Warsaw - Zrzeszenie Studentów Polskich SGH
14959
post-template-default,single,single-post,postid-14959,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive

International Week Warsaw

14 Cze International Week Warsaw

International Week Warsaw to międzynarodowy program wymiany studenckiej, w który zaangażowani są przedstawiciele najbardziej prestiżowych ekonomicznych uczelni świata. Funkcjonuje on w ramach działalności International Week Coordinatoing Organisation (IWCO), organizacji mającej na celu wspieranie międzykulturowej współpracy uczelnianej. Z organizacją tą związanych jest 25 światowej sławy uczelni i wciąż ich przybywa.
Założeniem projektu jest zapoznanie uczestników z polskimi tradycjami, kulturą, historią i gospodarką. Program projektu obejmuje m.in. prezentacje krajów zagranicznych uczestników, International Dinner, czyli międzynarodowy obiad składający się z tradycyjnych dań, które reprezentują obyczaje każdego kraju uczestniczącego w projekcie, warsztat z gotowania tradycyjnych polskich potraw (Polish Your Cooking), wycieczkę do Krakowa oraz wizytę w muzeum Auschwitz-Birkenau. Oprócz atrakcji umożliwiających wzajemne poznanie i integrację kulturową, projekt zawiera także część merytoryczną, która związana jest z tematyką biznesową i ekonomiczną.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową http://iww.zspsgh.pl/ i fanpage https://www.facebook.com/iwwarsaw.