O nas - Zrzeszenie Studentów Polskich SGH
13846
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13846,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive

O nas

Zrzeszenie Studentów Polskich SGH to najstarsza organizacja studencka w Szkole Głównej Handlowej. Działamy prężnie od lat i wyłamujemy się stereotypom, które tkwią w Wielkiej Różowej. Jesteśmy zwolennikami aktywnego życia studenckiego: pełnego imprez, podróży i wspaniałych przyjaźni. Na pracę zawodową przyjdzie czas po studiach.

 

ZSP SGH organizuje wiele projektów: od merytorycznych, poprzez sportowe, podróżnicze i ekologiczne aż po te związane z lifestylem i hobby. Nasze projekty cieszą się najlepszą rozpoznawalnością w SGH, a kreatywność i ambicje członków ZSP przekładają się na coraz to nowe pomysły.

 

ZSP to również możliwość podróżowania i nawiązywania trwałych znajomości na całym świecie. Jako członek International Week Coordinating Organization (IWCO) organizujemy w Warszawie i Krakowie siedem dni, podczas których gościmy studentów z wielu krajów europejskich i azjatyckich. W zamian, każdy z nas ma szansę udać się na tzw. weeka do Szwecji, Japonii, Wielkiej Brytanii i wielu innych wspaniałych miejsc na całym świecie.